• Nauja

Vitaminais praturtintas nykštukinių voverinių skraiduolių maistas su medumi.

Nereikia ruošti jokių šviežių ingredientų - užtenka sumaišyti su vandenius ir šviežias maistas jau paruoštas!

Paruoštą mišinį taip pat galima užšaldyti atskiromis porcijomis ir pateikti atšildytą.

Maišymas ir laikymas: sumaišykite santykiu “Instant-HPW Original” 1:1.5 su vandeniu ir pateikite augintiniui šviežią arba užšaldytą (atitirpintą) paruoštą maistą. Sumaišyto maisto perteklių laikykite šaldytuve iki 7 dienų.

“Instant-HPW Original” milteliai turėtų būti laikomi uždarytame maiše vėsioje, sausoje vietoje. Miltelių pavidalo mišinį galima laikyti užšaldytą iki vienerių metų.

Maitinimo rekomendacija: Kiekvieną dieną, kai ruošiates maitinti savo augintinį, kiekvienam gyvūnui pateikite po maždaug 2 šaukštus paruošto “Instant-HPW Original” mišinio arba po 1 šaukštą “Instant-HPW Original” mišinio, jeigu tą dieną duodate papildomai vaisių/daržovių. Tačiau, visada stebėkite suvalgomą kiekį ir pastebėję, kad gyvūnas nesuvalgo kiek įdedate maisto – patiekite jo mažiau. Papildomų vitaminų ar papildų ant šio mišinio dėti nereikia. Rekomenduojame “Instant-HPW Original" mišinį gyvūnui ruošti ir iškart patiekti, kai šis keliasi, taip ir todėl, kad drėgname maiste esantys milteliai nenusėstų ir nepridžiūtų. Nepalikite tokio maisto ilgiau kaip 12 valandų. Nepamirškite visada patiekti šviežio geriamojo vandens. 

____________

Guaranteed Analysis: crude protein (min) 39.00%, crude fat (max) 13.00%, crude fiber (max) 6.00%,  moisture 10.00% (max), calcium (min) 0.80%, calcium (max) 1.00%, phosphorus (min) 0.40%, selenium (min) 0.017 ppm, vitamin A (min) 1.60 kiu/lb.

IH-1-004

Jums taip pat gali patikti

Atnaujinamos kas savaitę