Aktyvūs filtrai

Pom Pom (2 vnt.) SOLD OUT
 • Nauja

Pom Pom (2 vnt.)

Kaina 2,99 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

Iš fliso medžiagos pagaminti žaidimų kamuoliukai (Pom Pom). Flisas yra vienintelė medžiaga tinkanti nykštukinių vovernių skraiduolių priedams narve. Taip pat, flisas yra rekomenduojamas dėl savo patvarumo ir išlaikomos kokybės net ir po skalbimo. Pom Pom yra su paslėptomis siūlėmis, kad Jūsų augintinių nagai neįstrigtų ir nesusižeistų. Tai užtikrins ilgus žaidimus, kamuoliukų nešiojimus po visą narvą! Idealiai tinkama nykštukinėms voverinėms skraiduolėms ir kitiems graužikams.

All Natural Nesting Material
 • Nauja

All Natural Nesting Material

Kaina 4,19 €
Turimas kiekis: 2 vnt.

Leiskite savo augintiniui susikurti jaukų bei patogų “lizdą” pasinaudodami natūralia medvilnes medžiaga. “All-Natural Material” yra minkštutė medžiaga, kuri neturi dažų ir suteiks Jūsų augintiniui galimybę susikurti saugų savo "lizdą".

Siūloma nykštukinėms voverinėms skraiduolėms, žiurkėms, voverėms ir įvairiems kitiems graužikams.

Silent Runner Cage...
 • Nauja

Silent Runner Cage Attachment Bracket

Kaina 6,29 €
Turimas kiekis: 8 vnt.

Šiame narvelio priede yra dvi plokščios stačiakampės formos plokštelės, naudojamos pritvirtinti „Silent Runner“ ratą tiesiai prie narvelio su grotelėmis. Šis priedas tinka visiems „Silent Runner“ ratams. Netinka kitoms ratų konstrukcijoms (t.y. „Raptor Wheel“ ir kt.).

Coconut Cup with Perch
 • Nauja

Coconut Cup with Perch

Kaina 10,49 €
Turimas kiekis: 2 vnt.

Tikra egzotinė naujiena tai natūralaus kokoso taurė maistui, laipiojimui ir augintinio džiaugsmui! Šis produktas ypač patogus tuo, kad jis tvirtinasi prie narvo šono. Tai tikrai sumažina paliekamą maisto netvarką po skraiduolių vakarienės. Kokoso taurė sukuria aplinką, lyg skraiduoliai būtų natūralioje erdvėje, kurioje gali tiesiai iš kokoso kevalo pasiekti maistą.

Pakabinamas kvadratinis...
 • Nauja

Pakabinamas kvadratinis hamakas

Kaina 9,99 €
Turimas kiekis: 1 vnt.

Dvisluoksnio fliso pakabinamas kvadratinis hamakas. Flisas yra vienintelė medžiaga tinkanti nykštukinių vovernių skraiduolių priedams narve. Todėl sukūrėme specialiai pritaikytus hamakus iš fliso, kurie gali sumažinti streso lygį bei pagerinti augintinio miego kokybę. Taip pat, flisas yra rekomenduojamas dėl savo patvarumo ir išlaikomos kokybės net ir po skalbimo. Hamakas yra su paslėptomis siūlėmis, kad Jūsų augintinių nagai neįstrigtų ir nesusižeistų. Tai užtikrins jaukų ir saugų poilsį. Idealiai tinkama nykštukinėms voverinėms skraiduolėms ir kitiems graužikams.

Pakabinama kišenė SOLD OUT
 • Nauja

Pakabinama kišenė

Kaina 9,99 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

Dvisluoksnio fliso pakabinama kišenė. Flisas yra vienintelė medžiaga tinkanti nykštukinių vovernių skraiduolių priedams narve. Todėl sukūrėme specialiai pritaikytas kišenes iš fliso, kurios gali sumažinti streso lygį bei pagerinti augintinio miego kokybę. Taip pat, flisas yra rekomenduojamas dėl savo patvarumo ir išlaikomos kokybės net ir po skalbimo. Kišenė yra su paslėptomis siūlėmis, kad Jūsų augintinių nagai neįstrigtų ir nesusižeistų. Tai užtikrins jaukų ir saugų poilsį. Idealiai tinkama nykštukinėms voverinėms skraiduolėms ir kitiems graužikams.

Wood Corner Platform SOLD OUT
 • Nauja

Wood Corner Platform

Kaina 8,90 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

„Wood Corner Platform“ yra specialiai augintiniams sukurta prie narvo grotų tvirtinama lentelė, kuri patenkina Jūsų augintinio poreikį nutūpti, nušokti ir lipti. Papildomas žemės plotas narvo skirtinguose aukščiuose padės skraiduoliams bei kitiems mažiems naminiams gyvūnėliams jaustis saugiai. Tinka naudoti nykštukinėms voverinėms skraiduolėms, dekoratyviniams triušiams, jūrų kiaulytėms, degu, šinšiloms, žiurkėms, šeškams, paukščiams ir kitiems mažiems gyvūnams.

Wood Side Platform SOLD OUT
 • Nauja

Wood Side Platform

Kaina 9,90 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

„Wood Side Platform“ yra specialiai augintiniams sukurta prie narvo grotų tvirtinama lentelė, kuri patenkina Jūsų augintinio poreikį nutūpti, nušokti ir lipti. Papildomas žemės plotas narvo skirtinguose aukščiuose padės skraiduoliams bei kitiems mažiems naminiams gyvūnėliams jaustis saugiai. Tinka naudoti nykštukinėms voverinėms skraiduolėms, dekoratyviniams triušiams, jūrų kiaulytėms, degu, šinšiloms, žiurkėms, šeškams, paukščiams ir kitiems mažiems gyvūnams.

Nectar Pods Holder
 • Nauja

Nectar Pods Holder

Kaina 8,99 €
Turimas kiekis: 7 vnt.

Tai yra “Nectar Pods” produkto laikiklis sukurtas taip, kad tiktų visų rūšių nektaro kubeliams. Šis laikiklis tvirtinasi prie narvo ir užtikrina, kad Jūsų augintinis saugiai ir lengvai pasieks žele kubelius. „Nectar Pods“ yra parduodami atskirai.

Tilt-N-Treat Dispenser
 • Nauja

Tilt-N-Treat Dispenser

Kaina 11,99 €
Turimas kiekis: 3 vnt.

<p>Tilt-N-Treat Dispenser is an interactive treat-dispensing toy for your pets that will keep them mentally and physically stimulated! With a shiny mirrored backing to attract your pets, they will love seeing their reflection as they move the rocking dispenser for the treats to fall out. The dispenser is clear so pets will be intrigued by the treats inside, and learn to activate it by moving it back and forth. Provides hours of entertainment...plus a delicious treat!</p>

Elimina Odor Remover
 • Nauja

Elimina Odor Remover

Kaina 12,55 €
Turimas kiekis: 1 vnt.

NAUJIENA! Norite pašalinti kvapus iš savo augintinių? Šis produktas - tai viena geriausių kvapus šalinančių formulių. Skirtingai nuo daugelio rinkoje esančių kvapų šalinančių produktų, kurie paslėpia naminių gyvūnėlių šlapimo ir išmatų kvapus, ELIMINA veikia iš vidaus. Kasdien purškite ELIMINA ant augintinio maisto ir kvapas iš augintinio atliekų bus praktiškai nebepastebimas žmonėms per 3 dienas.

Girlianda SOLD OUT
 • Nauja

Girlianda

Kaina 13,99 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

AutoClean Track 12"...
 • Nauja

AutoClean Track 12" (oranžinis)

Kaina 13,95 €
Turimas kiekis: 4 vnt.
 • Tinka tik su „Silent Runner Pet“ bėgimo ratu (12 colių skersmens, oranžiniu).
 • Tai saugus ir paprastas būdas išlaikyti savo augintinių bėgimo ratelį švariu.
 • Pro takelyje esančias skylutes iškrenta visas esantis purvas.
 • Patogiai plaunamas rankomis ir galimas naudoti daug kartų po plovimo
Kangaroo Pouch
 • Nauja

Kangaroo Pouch

Kaina 14,95 €
Turimas kiekis: 4 vnt.

Kengūros guoliukas pagamintas iš minkštos polinės fliso medžiagos, kuri žiemą išlieka šilta, o vasarą - vėsi. Tai labai skraiduolių mėgiamas bei jaukus guoliukas Jūsų skraiduoliukui, kuris turi kietą dugną. Kengūros guoliuką galite pakabinti ir pačiame narvo viršuje, ir šone, ir apačioje, pagal kiekvieno gyvūno poreikius. Produktas yra siuvamas rankomis su vidinėmis siūlėmis ir yra 100% skalbiamas mašinoje. Skirta visiems mažiems gyvūnams.

Strawberry Nest Pouch
 • Nauja

Strawberry Nest Pouch

Kaina 14,95 €
Turimas kiekis: 4 vnt.

Braškytė, tai guoliukas, kuris yra pagamintas iš dvisluoksnės polinės flisinės medžiagos su paslėptomis siūlėmis, kad būtų išvengta nagų užkibimo. Tai labai skraiduolių mėgiamas ir jaukus guoliukas Jūsų skraiduoliukui. Braškytę pakabinti galite ir pačiame narvo viršuje, ir šone, ir apačioje, pagal kiekvieno gyvūno poreikius. Produktas yra siuvamas rankomis su vidinėmis siūlėmis ir yra 100% skalbiamas mašinoje. Skirta visiems mažiems gyvūnams.

Pakabinamas kubas
 • Nauja

Pakabinamas kubas

Kaina 14,99 €
Turimas kiekis: 2 vnt.

Dvisluoksnio fliso pakabinamas guolis. Flisas yra vienintelė medžiaga tinkanti nykštukinių vovernių skraiduolių priedams narve. Todėl sukūrėme specialiai pritaikytus guolius iš fliso, kurie gali sumažinti streso lygį bei pagerinti augintinio miego kokybę. Taip pat, flisas yra rekomenduojamas dėl savo patvarumo ir išlaikomos kokybės net ir po skalbimo. Guolis yra su paslėptomis siūlėmis, kad Jūsų augintinių nagai neįstrigtų ir nesusižeistų. Tai užtikrins jaukų ir saugų poilsį. Idealiai tinkama nykštukinėms voverinėms skraiduolėms ir kitiems graužikams.

Pepper Nest Pouch
 • Nauja

Pepper Nest Pouch

Kaina 17,49 €
Turimas kiekis: 4 vnt.

Pepper Nest Pouch from the Hangouts collection is made with double-layered polar fleece material with pet-safe hidden seams to prevent nail snagging*. Provide the comfiest and coziest nest pouch for your pet! Ideal for sugar gliders, squirrels, marmosets, and other nesting animals.