Aktyvūs filtrai

Spirulina
 • Nauja

Spirulina

Kaina 3,49 €
Turimas kiekis: 7 vnt.

Spirulinoje yra apie 60% baltymų ir visų būtinų amino rūgščių, vitaminų A, K1, K2, B12, B1-3, B6, B9, C, D, E, kalio, kalcio, geležies chromo, vario, magnio, mangano, fosforo, natrio, cinko ir seleno.

Gliderade Nectar
 • Nauja

Gliderade Nectar

Kaina 4,49 €
Turimas kiekis: 7 vnt.

„Gliderade Nectar“ - vitaminais praturtintas patiekalas lengvai sumaišomas su vandeniu ir sudaro nektaro pastą su skaniu mėlynių skoniu, kurį mėgsta nykštukinės voverinės skraiduolės!

"Gliderade Nectar" yra patvirtintas ir rekomenduojamas daugelio nyštukinių voverinių skraiduolių augintojų ir veisėjų.

Marsupial Milk Replacer
 • Nauja

Marsupial Milk Replacer

Kaina 4,59 €
Turimas kiekis: 6 vnt.

Greitai ir lengvai paruošiamas pieno miltelių pakaitalas yra pilnas maisto šaltinis nykštukinių voverių skraiduolių jaunikliams, kurių nebemaitina (“atsisakė”) mama. Taip pat, “Milk Replacer” tinka ir net yra rekomenduojamas nėščioms nykštukinėms voverinėms skraiduolėms, kad gautų visų reikiamų medžiagų ir galėtų kokybiškai išmaitinti savo jauniklius. “Milk Replacer” yra sukurtas taip, kad tiksliai atitiktų motinos pieną bei suteiktų visų maistinių medžiagų stipriam jauniklio vystymuisi. Praturtintas aukštos kokybės baltymų šaltiniais, vitaminais, mineralais ir nepakeičiamomis aminorūgštimis. Lengvai virškinamas ir labai malonus. “Milk Replacer” skatina svorio padidėjimą (augimą), mažina virškinimo problemas.

Instant-HPW Honey & Fruit SOLD OUT
 • Nauja

Instant-HPW Honey & Fruit

Kaina 4,99 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

“Instant-HPW Honey & Fruit” receptas buvo suformuluotas vadovaujant gyvūnų mitybos specialistui. Šį produktą sudaro natūralūs ingredientai: kiaušiniai, medus, obuoliai, reikalingi vitaminai ir mineralai, ir visa tai yra pateikta miltelių pavidalu, tad užtenka tiesiog įpilti vandens, sumaišyti ir jau galima pateikti savo augintiniui.

Acacia Gum SOLD OUT
 • Nauja

Acacia Gum

Kaina 4,99 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

Natūralioje gamtoje nykštukinės voverinės skraiduolės skanauja sulą iš akacijos medžių. "Acacia Gum" yra pagaminta iš akacijų medžių sulos, tik perdirbta į miltelius ir supakuota taip, kad būtų patogu patiekti Jūsų augintiniui.

ZooPro High Protein Supplement
 • Nauja

ZooPro High Protein Supplement

Kaina 6,99 €
Turimas kiekis: 5 vnt.

„ZooPro“ baltymų papildas yra idealus nykštukinėms voverinėms skraiduolėms ir kitiems mažiems žinduoliams. Papildas lengvai maišosi, yra greitai virškinamas ir gausus aminorūgščių šaltinis. Kadangi „ZooPro“ baltymų papildas yra praturtintas nepakeičiamomis aminorūgštimis, riebalų rūgštimis, vitaminais ir mineralais, ši aukščiausios kokybės mišri papildo formulė padeda palaikyti Jūsų augintinio raumenų būklę.


Glider Booster (Multivitamin)
 • Nauja

Glider Booster (Multivitamin)

Kaina 7,99 €
Turimas kiekis: 13 vnt.

„Glider Booster“ yra multivitaminų (vitaminų ir mineralų) praturtintas papildas, kurį būtų naudinga pateikti gyvūnui kasdien. “Glider Booster” yra skirtas palaikyti gyvūno sveiką virškinamąjį traktą, kadangi sudėtyje yra probiotikų, kurie neleidžia kolonizuotis patogeninėms bakterijoms.

Glider Calcium Supplement
 • Nauja

Glider Calcium Supplement

Kaina 7,99 €
Turimas kiekis: 2 vnt.

Dažnai nykštukinių voverinių skraiduolių vaisių ir daržovių racione yra daugiau fosforo lyginant su kalciu. Didelis fosforo kiekis iš augintinių kaulų “ištraukia” kalcį, todėl gyvūnų kaulai tampa trapūs.

Taip pat, kalcio trūkumas gali pakenkti ir net sukelti užpakalinių kojų paralyžių. Kad taip nenutiktų į nykštukinių voverinių skraiduolių maisto racioną reikia įtraukti ir papildomo kalcio šaltinių, mūsų siūlymu - “Glider-Cal” miltelius.

Bee Pollen (granulės)
 • Nauja

Bee Pollen (granulės)

Kaina 9,99 €
Turimas kiekis: 1 vnt.

“Bee Pollen” tai gryna bičių žiedadulkių forma, kuri naudojama kartu su skraiduolių HPW (High Protein Wombaroo) produktais.

Elimina Odor Remover SOLD OUT
 • Nauja

Elimina Odor Remover

Kaina 12,55 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

NAUJIENA! Norite pašalinti kvapus iš savo augintinių? Šis produktas - tai viena geriausių kvapus šalinančių formulių. Skirtingai nuo daugelio rinkoje esančių kvapų šalinančių produktų, kurie paslėpia naminių gyvūnėlių šlapimo ir išmatų kvapus, ELIMINA veikia iš vidaus. Kasdien purškite ELIMINA ant augintinio maisto ir kvapas iš augintinio atliekų bus praktiškai nebepastebimas žmonėms per 3 dienas.

Liquid Calcium Supplement
 • Nauja

Liquid Calcium Supplement

Kaina 12,99 €
Turimas kiekis: 3 vnt.

Skystas kalcio papildas (“Liquid calcium supplement”). Jis padeda palaikyti Jūsų augintinio ypač svarbią kaulų sveikatą. Šis papildas yra ypatingas tuom, kad tai ne miltelių pavidalu patiekiamas kalcis, o kalcis skystoje formoje.

VitaGlow
 • Nauja

VitaGlow

Kaina 12,99 €
Turimas kiekis: 10 vnt.

„VitaGlow“ yra natūralus skystas papildas skirtas įvairiems gyvūnams. Jis suteikia naminiams gyvūnėliams sveiką ir blizgantį kailiuką.

“VitaGlow” sudėtyje yra natūraliai esančio vitamino E, B12, lecitino, biotino ir linų sėmenų aliejaus, kad padidintų vitaminų ir maistinių medžiagų įsisavinimą kasdienės mitybos racione ir pagerintų bendrą sveikatą.

Jis pagamintas natūraliai, be chemikalų, kad būtų išsaugotos jame esančios svarbiausios Omega 3 ir 6 riebalų rūgštys. Gyvūnai tampa energingesni, jų kailis bus blizgesnis, sumažės bet koks kailiuko išsisklaidymas ar jo išplikimai, augintinių imuninė sistema taps stipresnė.

Squirrel-Cal (Calcium...
 • Nauja

Squirrel-Cal (Calcium Supplement)

Kaina 13,99 €
Turimas kiekis: 2 vnt.

Squirrel-Cal Calcium Supplement is specifically formulated for squirrels of various ages, addressing the need for adequate calcium levels in relation to phosphorus intake.

Squirrel Booster...
 • Nauja

Squirrel Booster (multivitamin)

Kaina 13,99 €
Turimas kiekis: 5 vnt.

Squirrel Booster ensures that your squirrel receives the necessary vitamins and minerals to thrive. Providing a balanced diet is crucial for promoting good health and well-being, and vitamin supplements can help address any nutritional deficiencies. If at least 75% of your squirrel's diet consists of Deluxe Squirrel Diet or Squirrel Complete, additional supplements are optional since these pellet diets already contain added vitamins and nutrients.