Aktyvūs filtrai

Elimina Odor Remover SOLD OUT
  • Nauja

Elimina Odor Remover

Kaina 12,55 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

NAUJIENA! Norite pašalinti kvapus iš savo augintinių? Šis produktas - tai viena geriausių kvapus šalinančių formulių. Skirtingai nuo daugelio rinkoje esančių kvapų šalinančių produktų, kurie paslėpia naminių gyvūnėlių šlapimo ir išmatų kvapus, ELIMINA veikia iš vidaus. Kasdien purškite ELIMINA ant augintinio maisto ir kvapas iš augintinio atliekų bus praktiškai nebepastebimas žmonėms per 3 dienas.

Hedgehog Booster...
  • Nauja

Hedgehog Booster (Multivitamin)

Kaina 13,99 €
Turimas kiekis: 5 vnt.

Hedgehog Booster is specifically designed to ensure that your hedgehog receives the necessary vitamins and minerals for optimal health. Maintaining a balanced diet is crucial for their overall well-being, and vitamin supplements can help address any nutritional gaps. If your hedgehog's diet consists of at least 75% Hedgehog Complete or ZooPro Hedgehog Essential, additional supplements may not be required as these pellet diets already contain added vitamins and nutrients.

Liquid Calcium Supplement
  • Nauja

Liquid Calcium Supplement

Kaina 12,99 €
Turimas kiekis: 3 vnt.

Skystas kalcio papildas (“Liquid calcium supplement”). Jis padeda palaikyti Jūsų augintinio ypač svarbią kaulų sveikatą. Šis papildas yra ypatingas tuom, kad tai ne miltelių pavidalu patiekiamas kalcis, o kalcis skystoje formoje.

VitaGlow
  • Nauja

VitaGlow

Kaina 12,99 €
Turimas kiekis: 10 vnt.

„VitaGlow“ yra natūralus skystas papildas skirtas įvairiems gyvūnams. Jis suteikia naminiams gyvūnėliams sveiką ir blizgantį kailiuką.

“VitaGlow” sudėtyje yra natūraliai esančio vitamino E, B12, lecitino, biotino ir linų sėmenų aliejaus, kad padidintų vitaminų ir maistinių medžiagų įsisavinimą kasdienės mitybos racione ir pagerintų bendrą sveikatą.

Jis pagamintas natūraliai, be chemikalų, kad būtų išsaugotos jame esančios svarbiausios Omega 3 ir 6 riebalų rūgštys. Gyvūnai tampa energingesni, jų kailis bus blizgesnis, sumažės bet koks kailiuko išsisklaidymas ar jo išplikimai, augintinių imuninė sistema taps stipresnė.