Aktyvūs filtrai

Insectivore-Fare SOLD OUT
  • Nauja

Insectivore-Fare

Kaina 3,69 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

“Insectivore fare” - tai aukštos kokybės dieta, skirta įvairiems vabzdžiaėdžiams gyvūnams ir ypač nykštukinėms voverinėms skraiduolėms.

Calci Worms
  • Nauja

Calci Worms

Kaina 3,79 €
Turimas kiekis: 1 vnt.

Juodųjų plokščiamusių lervos (BSFL/ Hermetia illucens) yra naudingų baltymų šaltinis kartu su svarbiomis maistinėmis medžiagomis. Ūkyje užaugintos juodųjų plokščiamusių lervos tapo vienu populiariausių pasiūlymų skraiduoliams dėl didelio kalcio kiekio lyginant su kitais vabzdžiais.

Dried Mealworms
  • Nauja

Dried Mealworms

Kaina 3,79 €
Turimas kiekis: 15 vnt.

Tai natūralios džiovintos didžiųjų milčių lervos, kurios yra dar vienas nepakeičiamas baltymų, aukštos kokybės maistinių medžiagų, vitaminų ir valgomųjų aliejų šaltinis Jūsų gyvūnui!

Garden Fresh Re-Hydrate
  • Nauja

Garden Fresh Re-Hydrate

Kaina 19,69 €
Turimas kiekis: 2 vnt.

„Garden Fresh Re-Hydrate“ suteikia galimybę į savo augintinio mitybą lengvai įtraukti įvairius sveikus vaisius ir daržoves! Į šį maistingą mišinį įeina figos, papaja, šparaginės pupelės, moliūgas, obuoliais ir morkos.

Dried Crickets
  • Nauja

Dried Crickets

Kaina 5,49 €
Turimas kiekis: 3 vnt.

Džiovinti svirpliai yra puikus baltymų šaltinis! Šie svirpliai yra džiovinami saulėje, kad būtų išlaikyta kuo didesnė maistinė vertė.

Berries & Bugs Diet
  • Nauja

Berries & Bugs Diet

Kaina 4,99 €
Turimas kiekis: 6 vnt.

„Berries & Bugs“ yra maistingas sausas nykštukinių voverinių skraiduolių granulinis maistas, sukurtas specialiai tokiems vabzdžiaėdžiams gyvūnams. Jį sudaro skraiduoliukų taip pamėgtos vabzdžių lervos, grūdai ir uogos.

Premium Insectivore Diet SOLD OUT
  • Nauja

Premium Insectivore Diet

Kaina 3,99 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

Premium Insectivore Diet is a top-quality protein diet that is specifically formulated for various types of insectivores. It contains chicken-based protein, which is rich in animal-based protein and heart-healthy omega-3 fatty acids. This diet provides balanced nutrition to meet the dietary needs of a wide range of insectivorous animals.

Fresh Feeders (variety) SOLD OUT
  • Nauja

Fresh Feeders (variety)

Kaina 15,99 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

„Fresh Feeders“ - šviežiai supakuoti, sterilizuoti (virti), drėgni vabzdžiai.
Ūkyje auginami natūralūs vabzdžiai neturi konservantų ir yra lengvai virškinami gyvūnų.
Kiekvienoje dėžutėje yra šeši atskiri maišeliai, kuriuos galima pakartotinai užspausti (komplekte yra maišelio spaustukas). Atskirų pakuočių pagalba vabzdžiai išlaikomi itin šviežūs. Pakuotėje taip pat rasite maitinimo pincetą.