Aktyvūs filtrai

Pakabinamas kvadratinis...
  • Nauja

Pakabinamas kvadratinis hamakas

Kaina 9,99 €
Turimas kiekis: 8 vnt.

Dvisluoksnio fliso pakabinamas kvadratinis hamakas. Flisas yra vienintelė medžiaga tinkanti nykštukinių vovernių skraiduolių priedams narve. Todėl sukūrėme specialiai pritaikytus hamakus iš fliso, kurie gali sumažinti streso lygį bei pagerinti augintinio miego kokybę. Taip pat, flisas yra rekomenduojamas dėl savo patvarumo ir išlaikomos kokybės net ir po skalbimo. Hamakas yra su paslėptomis siūlėmis, kad Jūsų augintinių nagai neįstrigtų ir nesusižeistų. Tai užtikrins jaukų ir saugų poilsį. Idealiai tinkama nykštukinėms voverinėms skraiduolėms ir kitiems graužikams.

Pakabinama kišenė
  • Nauja

Pakabinama kišenė

Kaina 9,99 €
Turimas kiekis: 13 vnt.

Dvisluoksnio fliso pakabinama kišenė. Flisas yra vienintelė medžiaga tinkanti nykštukinių vovernių skraiduolių priedams narve. Todėl sukūrėme specialiai pritaikytas kišenes iš fliso, kurios gali sumažinti streso lygį bei pagerinti augintinio miego kokybę. Taip pat, flisas yra rekomenduojamas dėl savo patvarumo ir išlaikomos kokybės net ir po skalbimo. Kišenė yra su paslėptomis siūlėmis, kad Jūsų augintinių nagai neįstrigtų ir nesusižeistų. Tai užtikrins jaukų ir saugų poilsį. Idealiai tinkama nykštukinėms voverinėms skraiduolėms ir kitiems graužikams.

Kangaroo Pouch
  • Nauja

Kangaroo Pouch

Kaina 14,95 €
Turimas kiekis: 4 vnt.

Kengūros guoliukas pagamintas iš minkštos polinės fliso medžiagos, kuri žiemą išlieka šilta, o vasarą - vėsi. Tai labai skraiduolių mėgiamas bei jaukus guoliukas Jūsų skraiduoliukui, kuris turi kietą dugną. Kengūros guoliuką galite pakabinti ir pačiame narvo viršuje, ir šone, ir apačioje, pagal kiekvieno gyvūno poreikius. Produktas yra siuvamas rankomis su vidinėmis siūlėmis ir yra 100% skalbiamas mašinoje. Skirta visiems mažiems gyvūnams.

Strawberry Nest Pouch
  • Nauja

Strawberry Nest Pouch

Kaina 14,95 €
Turimas kiekis: 3 vnt.

Braškytė, tai guoliukas, kuris yra pagamintas iš dvisluoksnės polinės flisinės medžiagos su paslėptomis siūlėmis, kad būtų išvengta nagų užkibimo. Tai labai skraiduolių mėgiamas ir jaukus guoliukas Jūsų skraiduoliukui. Braškytę pakabinti galite ir pačiame narvo viršuje, ir šone, ir apačioje, pagal kiekvieno gyvūno poreikius. Produktas yra siuvamas rankomis su vidinėmis siūlėmis ir yra 100% skalbiamas mašinoje. Skirta visiems mažiems gyvūnams.

Pepper Nest Pouch
  • Nauja

Pepper Nest Pouch

Kaina 17,49 €
Turimas kiekis: 4 vnt.

Pepper Nest Pouch from the Hangouts collection is made with double-layered polar fleece material with pet-safe hidden seams to prevent nail snagging*. Provide the comfiest and coziest nest pouch for your pet! Ideal for sugar gliders, squirrels, marmosets, and other nesting animals.

Pakabinamas trijų aukštų...
  • Nauja

Pakabinamas trijų aukštų hamakas

Kaina 16,99 €
Turimas kiekis: 13 vnt.

Dvisluoksnio fliso pakabinamas trijų aukštų hamakas. Flisas yra vienintelė medžiaga tinkanti nykštukinių vovernių skraiduolių priedams narve. Todėl sukūrėme specialiai pritaikytus hamakus iš fliso, kurie gali sumažinti streso lygį bei pagerinti augintinio miego kokybę. Taip pat, flisas yra rekomenduojamas dėl savo patvarumo ir išlaikomos kokybės net ir po skalbimo. Hamakas yra su paslėptomis siūlėmis, kad Jūsų augintinių nagai neįstrigtų ir nesusižeistų. Tai užtikrins jaukų ir saugų poilsį. Idealiai tinkama nykštukinėms voverinėms skraiduolėms ir kitiems graužikams.

Coconut Hut
  • Nauja

Coconut Hut

Kaina 19,99 €
Turimas kiekis: 1 vnt.

Coconut Hut is a safe and cozy hideout space for your small pet. Let the ladder dangle or run it through a branch for your pets entertainment.

Economy Carry Pouch SOLD OUT
  • Nauja

Economy Carry Pouch

Kaina 17,49 €
Turimas kiekis: Apgailestaujame, šios prekės nebeturime

Economy Carry Pouch can hang inside the cage or clip directly onto the adjustable carry strap. Made with soft polar fleece material, this provides a comfortable and convenient way for pets to bond with their owner all day while out of the cage! Ideal for sugar gliders, squirrels, marmosets, and other nesting animals.

Hangouts Jungle Pyramid
  • Nauja

Hangouts Jungle Pyramid

Kaina 18,25 €
Turimas kiekis: 5 vnt.

Jungle Pyramid from the Hangouts collection is made with double-layered polar fleece material with pet-safe hidden seams to prevent nail snagging*. Provide the comfiest and coziest nest pouch for your pet! The floor of the pouch is reinforced for heavier pets and the material wipes clean!