• Nauja
  • Turi daug baltymų ir mažai riebalų
  • Pagaminta iš sveiko neriebaus jogurto
  • Puikus skanėstas siekiant augintinio paklusnumo

Šie skanėstai yra itin mėgstami mažųjų augintinių! Jogurto lašeliai gali padėti paįvairinti augintinių monotonišką mitybą, suteikia gerą mankštą dantims ir žandikauliams. Šių skanėstų pagalba galima siekti užmegzti ryšį su savo augintinių, apdovanoti gyvūnėlį už įvykdytą norimą veiksmą.

Perspėjame! Šio skanėsto augintiniui turi būti duodama saikingai, geriausiai ne daugiau 2-3 kartų per savaitę po 1 jogurto lašelį. Skanėstų padauginimas gali sukelti augintinio sveikatos problemų, tokių kaip nutukimas. Rekomenduojame skanėstus duoti tuomet, kai gyvūnas jau pavalgė savo kasdienės dietos maisto.

Laikymas: laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Jogurto lašai gali ištirpti aukštoje temperatūroje.

ĮSPĖJAME! “Yogurt drops” tirpsta aukštoje temperatūroje, todėl produktai tiekiami jūsų pačių rizika. Mes neatsakome už išlydytus produktus, nes negalime užtikrinti kokioje temperatūroje jie bus pergabenami. Tad rekomenduojame užsisakinėti tik tuomet, kai lauko temperatūra neviršija 23°C.

_________________________

INGREDIENTS: Sugar, Partially Hydrogenated Palm Kernel Oil, Whey, Nonfat Yogurts, Titanium Dioxide, Lecithin, Salt, Artificial Flavor

GUARANTEED ANALYSIS: Crude Protein (min) 17.7%, Crude Fiber (max) 1.8%, Crude Fat (min) 0.2%, Moisture (max) 3.7%

YD-2-012

Jums taip pat gali patikti

Atnaujinamos kas savaitę